Novinky

Okenní kování SIEGENIA AUBI TITAN AF

Firma SIEGENIA AUBI přináší na trh novinku v podobě nového celoobvodového kování SIEGENIA AUBI TITAN AF. 

Standart s vynikající bezpečností.

Celoobvodové kování SIEGENIA AUBI TITAN AF s ložiskovými hříbkovými čepy, umožňující trvalou lehkost chodu kování, zajišťuje rovnoměrné těsné přitažení okenního křídla k rámu, jednoduché a spolehlivé ovládání okna jednou klikou s možností uzavření, otevření nebo vyklopení a tzv. mikroventilaci (čtyřpolohová klika) . Okna jsou standardně dodávána s mikroventilací, pojistkou proti svěšení křídel, pojistkou proti chybné manipulaci, průvanovou pojistkou, s bezpečnostními prvky proti vypáčení křídla a designovou kličkou SECUSTIC.. Základní bezpečnost oken zajišťují pevné hřibové čepy, jejichž počet je závislý na členění a rozměrech oken. Na přání mohou být použity různé stupně zabezpečení proti vloupání.

AKCE GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN AKCE

Technika, která je promyšlená do posledního detailu....to jsou garážová vrata HÖRMANN. Využijte nyní jedinečnou šanci na kvalitní garážová vrata Hörmann za bezkomkurenční cenu. Ušetřete nyní při modernizaci více než 30 %. Sekční garážová vrata "RenoMatic" s pohonem dostanete ve značkové kvalitě Hörmann za akční cenu. Stejná cena pro 3 vysoce kvalitní povrchové úpravy: Silkgrain v bílé a hnědé barvě, Decograin v odstínu Zlatý dub, Ořech nebo Titan Metallic.

Půdní schody WIPPRO

Prvotřídní rakouská kvalita, vynikající izolační vlastnosti, trvanlivost a elegance - to všechno nabízí půdní schody oblíbené značky WIPPRO. Společnost Bohemio s.r.o. pro Vás rozšířila nabídku služeb. Přijďte si prohlédnout moderní řešení vstupu na půdu nebo na střechu. Výsledkem budete nadšeni.

Dřevěná okna - novinka

Společnost Bohemio.cz pro Vás rozšířila nabídku o tolik žádaná a oblíbená dřevěná okna. Dřevěná okna můžete vybírat z modelů Euro 68, Euro 78, Euro 88, v nabídce společnosti nechybí ani dřevěné dveře!

Nabídka zdarma

Cenovou nabídku Vám zhotovíme přímo na místě po zaměření oken nebo v našich kancelářích – samozřejmě zdarma.

Zaměření zdarma

Zaměření, stejně jako kalkulaci nabídky, provádíme zdarma. Zaměření provádí tým zkušených pracovníků.

Výroba

Nabízíme pouze produkty, které splňují ty nejnáročnější podmínky. Velkou pozornost věnujeme kontrole kvality.

Montáž

Veškerou montáž provádí pouze naši vlastní - řádně proškolení a zkušení zaměstnanci. Nevyužíváme externí pracovníky!