Hliníková okna a dveře

Hliníkové okno AL 50

AL50 – vhodné do interiéru

Hliníkové okno 50, Plaisance představuje základní jednokomorové řešení pro průmyslové objekty a zejména pro interiérové stěny bez specifického požadavku na tepelný prostup.

Hliníkové okno AL 55

Hliníkové okno AL 55, Avantis představuje tříkomorové řešení s přerušeným tepelným mostem, které je vhodné jak do průmyslových objektů, tak rodinných domů - místo kam tyto okna umístíte je pouze na Vás.

Hliníkové okno AL 75

Hliníkové okno AL 75 Excellence se řadí mezi prémiová hliníková okna značky PKS okna. Okno je vhodné pro každý typ stavby kromě pasivních domů. Skvěle poslouží jak rodinným a bytovým domům, tak i průmyslovým objektům. Je správnou volbou pro ty, kteří nechtějí slevovat ze svých nároků nejen, co se montáže hliníkových oken na míru a tepelné propustnosti týká.

Hliníkové vchodové dveře

Vchodové dveře musí reprezentovat, ať už jsou součástí kancelářských budov, průmyslových objektů, rodinných domů nebo bytovek a paneláků. Nejen o reprezentativní funkci se skvěle postarají hliníkové vchodové dveře, které jsou vhodným řešením do jakéhokoliv objektu. Díky kvalitnímu materiálu splňují vše, co se od vchodových dveří očekává.  Jsou pevné, odolné, bezpečné a navíc designové.

Nabídka zdarma

Cenovou nabídku Vám zhotovíme přímo na místě po zaměření oken nebo v našich kancelářích – samozřejmě zdarma.

Zaměření zdarma

Zaměření, stejně jako kalkulaci nabídky, provádíme zdarma. Zaměření provádí tým zkušených pracovníků.

Výroba

Nabízíme pouze produkty, které splňují ty nejnáročnější podmínky. Velkou pozornost věnujeme kontrole kvality.

Montáž

Veškerou montáž provádí pouze naši vlastní - řádně proškolení a zkušení zaměstnanci. Nevyužíváme externí pracovníky!