Plastová okna a dveře

Plastové okno Bohemio Standard

Plastové okno Bohemio Standard - INOUTIC ARCADE - Ekonomická 5ti komorová plastová okna vhodná pro každou stavbu. Cenově příznivá okna vynikají vysokou stabilitou, dobrými izolačními vlastnostmi a univerzálním použitím pro novostavby i rekonstruované nemovitosti.

 

Plastové okno Bohemio Premium

Plastové okno Bohemio Premium - INOUTIC PRESTIGE - Úsporná 6ti komorová plastová okna s elegantním designem. Prémiová plastová okna disponují výbornými izolačními vlastnosti a bytelnou konstrukcí, díky které jsou okna Bohemio Premium vhodná do novostaveb i rekonstruovaných domů.

 

Plastové okno Bohemio Top Energy

Plastové okno Top Energy - INOUTIC EFORTE - nejúspornější okno na trhu

Plastové vchodové dveře

Vchodové plastové dveře BOHEMIO jsou bezpečné a reprezentativní. Výroba plastových vchodových dveří v sobě kombinuje kvalitní materiály s moderními postupy zpracování, díky čemuž jsou dveře pevné a odolné proti vlivům počasí. Montáž plastových vchodových dveří je možná do obchodních center, průmyslových objektů, kancelářských prostor i rodinných a bytových domů. Nejen majitelé těchto staveb se mohou zajímat o prodej plastových vchodových dveří.

 

Plastové posuvné portály

Plastové posuvné portály vynikají vysokou funkčností, moderním designem, odolností vůči počasí a přitom jsou bezúdržbové a cenově výhodné. Prodej plastových posuvných portálůje oblíbený pro snadný a bezbariérový vstup na terasu, balkon nebo zahradu.


Nabídka zdarma

Cenovou nabídku Vám zhotovíme přímo na místě po zaměření oken nebo v našich kancelářích – samozřejmě zdarma.

Zaměření zdarma

Zaměření, stejně jako kalkulaci nabídky, provádíme zdarma. Zaměření provádí tým zkušených pracovníků.

Výroba

Nabízíme pouze produkty, které splňují ty nejnáročnější podmínky. Velkou pozornost věnujeme kontrole kvality.

Montáž

Veškerou montáž provádí pouze naši vlastní - řádně proškolení a zkušení zaměstnanci. Nevyužíváme externí pracovníky!