Dřevěné vchodové dveře

Dřevěné vchodové dveře Bohemio představují reprezentativní vstup pro rodinné domy i komerční nemovitosti. Vstupní dveře vynikají jedinečným přírodním vzhledem, vysokým stupněm bezpečnosti a odolností vůči povětrnostním vlivům i požáru.

Cenová kalkulace
Dřevěné dveře Ostatní soubory

Dřevěné vchodové dveře Bohemio zastupují dva stěžejní faktory. Vysokou bezpečnost a reprezentativní vzhled. Vysoká bezpečnost vstupních dveří je dána zesílenou výztuží, která velmi dobře odolává mechanickému poškození. Díky tomu patří prodej dřevěných vchodových dveří Bohemio k nejbezpečnějším ve své třídě.

Vedle vysoké odolnost disponují dřevěné dveře Bohemio vysoce reprezentativním vzhledem, který na první pohled zaujme všechny příchozí hosty. Prodej dřevěných vchodových dveří je doplněn širokou škálou dveřního kování, přídavných bezpečnostních zámků a pojistek, kukátek či poštovních vhozů.

Samotná výroba vchodových dveří je založena na použití vícevrstvých lepených lamel v nastavovaném i nenastavovaném provedení. Díky technologii výroby a použitím speciálních materiálů disponují vchodové dveře vysokou odolností vůči nepříznivým vlivům počasí, kterými jsou déšť, sníh, vysoké teplotní výkyvy a UV záření.

Naši obchodníci a technici jsou připraveni vám ochotně poradit s výběrem dveří pro Váš dům. A to vždy s ohledem na Vaše konkrétní představy.  Ceník dřevěných dveří na webu nehledejte Ceny dřevěných vchodových dveří spočítáme vždy s ohledem na konkrétní představy klienta.

 

Dřevěné vchodové dveře v naší nabídce:

Dřevěné vchodové dveře 68

Dřevěné vchodové dveře 78

Dřevěné vchodové dveře 88

U všech výše uvedených profilací dřevěných dveří si můžete vybrat i zpracování ve vysoce estetickém provedení Softline.

Nabídka zdarma

Cenovou nabídku Vám zhotovíme přímo na místě po zaměření oken nebo v našich kancelářích – samozřejmě zdarma.

Zaměření zdarma

Zaměření, stejně jako kalkulaci nabídky, provádíme zdarma. Zaměření provádí tým zkušených pracovníků.

Výroba

Nabízíme pouze produkty, které splňují ty nejnáročnější podmínky. Velkou pozornost věnujeme kontrole kvality.

Montáž

Veškerou montáž provádí pouze naši vlastní - řádně proškolení a zkušení zaměstnanci. Nevyužíváme externí pracovníky!