Garážová vrata sekční

Vrata podle vašeho přání ve značkové kvalitě Hörmann

Elegantní automatická sekční vrata se otvírají svisle nahoru. Tak získáte více místa v garáži a před garáží a máte celý průjezd volný. Sekční vrata padnou vždycky - nezáleží na tom, je-li otvor vaší garáže pravoúhlý nebo zkosený, má kruhovou výseč nebo kruhový oblouk. Proto se ideálně hodí i pro dodatečnou modernizaci.

Katalog, který najdete vedle, vás obsáhle informuje a váš Partner Hörmann vám poradí zcela individuálně.

Cenová kalkulace
Dobré důvody Typ prolisu a povrchu Pohony a dálk. ovládání Ostatní soubory

1. Optimální dlouhodobá ochrana

Patka zárubně o výšce 4 cm z umělé hmoty odolné proti křehnutí chrání vrata dlouhodobě před možnou korozí a na rozdíl od konkurenčních řešení i při nahromadění mokra. Patka zárubně zcela obemkne zárubeň v místě ohrožení korozí, jen to je účinná dlouhodobá ochrana. Spolu s podlahovým těsněním vrat tvoří patka zárubně i vzhledově zdařilé zakončení.

 

2. Účinná tepelná izolace

Vždy, když je garáž součástí domu, doporučujeme dobře tepelně izolovaná garážová vrata. S připojením zárubně Hörmann ThermoFrame ještě zlepšíte už i tak dobré izolační vlastnosti vrat LPU. Černý umělohmotný profil, který se jednoduše namontuje společně se zárubní vrat, zajišťuje tepelné oddělení zárubně od zdiva a zlepšuje tepelnou izolaci až o 15 %*. Volitelné připojení zárubně ThermoFrame dostanete pro všechna sekční vrata Hörmann.

 

3. Ochrana proti sevření prstů

 

Díky jedinečnému tvaru jednotlivých sekcí garážových vrat neexistují žádná místa s nebezpečím sevření prstů, ani mezi lamelami, ani u závěsů. Tuto bezpečnou ochranu proti sevření prstů nabízí jen firma HÖRMANN.

 

4. Řešení blízká praxi

 

Pro snadný průchod osob do garáže doporučujeme integrované dveře. Tak může z garáže vyzvednout jízdní kola nebo zahradní stroje, aniž byste otvírali vrata. Práh z ušlechtilé oceli je uprostřed jen 10 mm a na okrajích jen 5 mm vysoký. To usnadňuje přejíždění a zmenšuje riziko klopýtnutí

 

5.Více bezpečnosti

Nezvaní hosté mají sotva nějakou šanci. Jsou-li sekční garážová vrata Hörmann zavřena, zajištění proti zvednutí automaticky zaskočí do dorazu ve vodicí kolejnici a vrata jsou ihned uzamknuta a zajištěna proti zvednutí. To se provede čistě mechanicky, a proto zůstane, na rozdíl od konkurenčních pohonů, účinné i při výpadku proudu

 

6. Harmonický celkový dojem

Garážová vrata společnosti Hörmann mají stejně vysoké lamely s přesným rozdělením drážek. Lamely jsou tak perfektně tvarovány, že přechody v zavřeném stavu prakticky nejsou vidět. Porovnejte prosím.

Na přání dostanete i praktické vedlejší dveře se vzhledově stejným vyrovnáním drážek jako sekční garážová vrata. To je důkaz vysoké kvality výroby stavebních prvků Hörmann.

 

7. Stejný vzhled u zárubně i křídla vrat

Harmonický vzhled vrat je výsledkem mnoha malých detailů: Například vyrovnávacími clonami překladu (1) a bočními zárubněmi (2). U firmy Hörmann dostanete tyto konstrukční díly standardně stejného vzhledu jako lamely vrat s bílým povrchem Woodgrain.

Barevně sladěné kryty zárubní. Pro barevná vrata s povrchy Silkgrain nebo Decograin dostanete na přání kryty zárubní se stejným povrchem a barvou jako křídla vrat (2) Vyrovnávací clona překladu (1) je u vrat Hörmann vždy stejného vzhledu jako vrata. Vše je vzájemně přizpůsobeno

 

8. Komfortní dotazování na polohu vrat

 

Už nikdy nemusíte při větru a nečase vycházet před dveře, abyste se podívali, zda jsou zavřena vrata. Na stisk tlačítka ukáže barva LED na ručním vysilači HS 5 BS polohu vrat. Na přani vrata zavřete dalším stisknutím tlačítka.

 

9. Vynikající design

S linií Design od společnosti Hörmann propůjčíte svému domu a garáži zcela osobitý ráz a odlišíte se tak od všednosti. Díky mnoha tvůrčím variantám se stylově aranžovanými prvky budou tato vrata Design zejména v kombinaci s domovními dveřmi Design značky Hörmann přitahovat pohledy

 

 

 

Nabídka zdarma

Cenovou nabídku Vám zhotovíme přímo na místě po zaměření oken nebo v našich kancelářích – samozřejmě zdarma.

Zaměření zdarma

Zaměření, stejně jako kalkulaci nabídky, provádíme zdarma. Zaměření provádí tým zkušených pracovníků.

Výroba

Nabízíme pouze produkty, které splňují ty nejnáročnější podmínky. Velkou pozornost věnujeme kontrole kvality.

Montáž

Veškerou montáž provádí pouze naši vlastní - řádně proškolení a zkušení zaměstnanci. Nevyužíváme externí pracovníky!