Garážová vrata křídlová

Otvíravá křídlová vrata

Křídlo dvoukřídlých vrat může obsahovat průchozí dveře. Dveře jsou bezprahové. Základní konfigurace dveří obsahuje kliky z obou stran, štítky a cylindrický zámek. Průchozí dveře lze doplnit o zavírač s lištou. Minimální šířka křídla, do kterého lze průchozí dveře zabudovat, je 1 410 mm. Do vratového křídla lze zabudovat okna dle naší aktuální nabídky. Maximální počet oken je omezen v závislosti na šířce křídla a rozměru okna. Vratové křídlo je možno vyrobit z panelů, z hliníkových rámových sekcí nebo z jejich kombinace. Pro rámovou sekci lze použít všechny výplně dle naší aktuální nabídky.

Dvoukřídlá vrata jsou velmi praktické, potřebujete-li z garáže rychle vyzvednout různé věci, aniž byste chtěli otvírat vrata. Nebo je vaše druhé auto kvůli krátkému vjezdu do garáže zaparkováno přímo před vraty a přístup k vratům je zablokován.

Vrata otvíravá je možné také opatřit elektrickým pohonem firmy Hörmann

Samotné ovládání vrat může zabezpečovat dálkový ovladač, kodovací klávesnice, uzamykatelné tlačítko, klíčový spínač, prstový skener a vnitřní ovládací tlačítko.

Dálkové ovládání nebo elektrické ovládání zajistí luxus, kdy nebudete muset vystupovat z auta, abyste vrata otevřeli.

Cenová kalkulace
Typy dvoukřídlých vrat Typ prolisu a povrchu Pohony Ostatní soubory

KŘÍDLOVÁ VRATA TRAPÉZOVÝ PLECH OCELOVÝ RÁM

První variantou jsou křídlová vrata z ocelovým rámem, kdy výplň vrat tvoří trapezový plech, který známe z výklopných vrat. Je to tedy motiv se svislými prolisy, které zároveň slouží ke zpevnění vrat. Tyto vrata patří mezi ekonomičtější variantu a máme zde výhodu velkého výběru odstínu barev již v základu, kde jsou například mimo jiné tři odstíny hnědé. V případě, že je pro nás důležité zateplení garáže, lze tento typ vrat zateplit, a tím dosáhnout lepšího zaizolování garáže. Výhodou tohoto typu je možnost osazení vchodovými dveřmi, které oceníme především v případě velkých vrat, kdy kvůli průchodu osob nemusíme otevírat celé křídlo vrat, které může mít na výšku i 3 metry.

 

KŘÍDLOVÁ VRATA SENDVIČOVÝ PANEL HLINÍKOVÝ RÁM

Druhou variantou křídlových vrat jsou vrata s hliníkovým rámem a s výplní sendvičovými panely, stejnými jaké máme u sekčních vrat. To skýta mnoho výhod především v možnosti různých designů prolisů a v neposlední řadě dekorů dřeva, kterých je několik desítek. Výhodou těchto vrat je plnohodnotné zateplení již v základu a díky obvodomému těsnění docílíme srovnateplénu zaizolování garáže jako u sekčních vrat. U tohoto typu sice není možná možnost vchodových dveří avšak je možné mít křídla asymetricky, s tím, že jedno křídlo bude menší, cca 90 cm jako standardní dveře a větší křídlo budeme používat jen v případě vjezdu auta.

 

Nabídka zdarma

Cenovou nabídku Vám zhotovíme přímo na místě po zaměření oken nebo v našich kancelářích – samozřejmě zdarma.

Zaměření zdarma

Zaměření, stejně jako kalkulaci nabídky, provádíme zdarma. Zaměření provádí tým zkušených pracovníků.

Výroba

Nabízíme pouze produkty, které splňují ty nejnáročnější podmínky. Velkou pozornost věnujeme kontrole kvality.

Montáž

Veškerou montáž provádí pouze naši vlastní - řádně proškolení a zkušení zaměstnanci. Nevyužíváme externí pracovníky!